godlo bip logo logo e uslugi

                                                                              

logo1alo

Facebook Image

15 czerwca gościł w naszej szkole zespół teatralny „Królówki” z II Liceum Ogólnokształcącego im. Królowej Jadwigi w Siedlcach, pod opieką pani Ewy Kamińskiej – Kuć i pana Mariana Soćko. Nasi goście wystąpili ze spektaklem „Tango” S. Mrożka, za który otrzymali od naszych uczniów owacje na stojąco. W ramach rewanżu English Drama Club pokazało spektakl „The King of Clubs”, który obejrzeli jeszcze zaproszeni na tę okazję uczniowie klas siódmych Szkół Podstawowych nr 35 i 40. Dzień wcześniej nasi uczniowie: Jakub Glab i Magdalena Macke z kl. Ib oprowadzili gości z siedleckiego liceum po Gdyni. Mamy nadzieję na kontynuację współpracy w przyszłym roku szkolnym.

Ewa Gobis

       

     

   
© I ALO